Melodický spáchat Akrobacie fotbal česko san marino připravit stuha Zastavit

Česko jde na San Marino bez Grygery | iSport.cz

Česko - San Marino - Fotbal | Česká televize

Sestřih utkání Česko U21 - San Marino U21 – ČT sport – Česká televize

Česká devatenáctka splnila povinnost, San Marino srazila šesti góly -  Opavský a hlučínský deník
Česká devatenáctka splnila povinnost, San Marino srazila šesti góly - Opavský a hlučínský deník

Kanonáda na závěr neúspěšné kvalifikace. Češi rozstříleli San Marino 5:0 |  Fotbal | Lidovky.cz
Kanonáda na závěr neúspěšné kvalifikace. Češi rozstříleli San Marino 5:0 | Fotbal | Lidovky.cz

Fotbal a vše kolem něj - Kvalifikace na ME U21 San Marino - Česko 0:2  (27´Drchal) Stream ZDARMA v komentáři | Facebook
Fotbal a vše kolem něj - Kvalifikace na ME U21 San Marino - Česko 0:2 (27´Drchal) Stream ZDARMA v komentáři | Facebook

Živě: Česko - San Marino 5:0, jasnou výhru dvěma brankami režíroval Michael  Krmenčík - Aktuálně.cz
Živě: Česko - San Marino 5:0, jasnou výhru dvěma brankami režíroval Michael Krmenčík - Aktuálně.cz

Česko - San Marino 6:0, Kanonáda proti outsiderovi! Lvíčata se prostřílela  na první místo - Sport.cz
Česko - San Marino 6:0, Kanonáda proti outsiderovi! Lvíčata se prostřílela na první místo - Sport.cz

fotbalový program Česko - San Marino (2017) | Aukro

San Marino - Česko 0:6, pět gólů za půli, fotbalisté mají druhou výhru -  iDNES.cz
San Marino - Česko 0:6, pět gólů za půli, fotbalisté mají druhou výhru - iDNES.cz

U19: Skvělý vstup do kvalifikace. Česko - San Marino 6:0 | Reprezentace |  FOTBAL.CZ
U19: Skvělý vstup do kvalifikace. Česko - San Marino 6:0 | Reprezentace | FOTBAL.CZ

Kvalifikace na MS 2018: Česko - San Marino | BetArena.cz

Živě: San Marino - Česko 0:6, národní tým zvládl povinné utkání, v San  Marinu si zastřílel - Aktuálně.cz
Živě: San Marino - Česko 0:6, národní tým zvládl povinné utkání, v San Marinu si zastřílel - Aktuálně.cz

Obrat: fotbal San Marino - Česko v televizi nebude | Týden.cz

Rekordní první poločas a pohodová výhra:San Marino - ČR 0:6 | Reprezentace  | FOTBAL.CZ
Rekordní první poločas a pohodová výhra:San Marino - ČR 0:6 | Reprezentace | FOTBAL.CZ

Vstupenky na San Marino již v prodeji | Reprezentace | FOTBAL.CZ

San Marino Fotbalová reprezentace – Seznam.cz

Rozlučková výhra bez fanfár. Češi vyzráli na San Marino - Deník.cz

Česko – San Marino 6:0. Góly lvíčat obstarali Hložek, Krejčí a Janošek |  iSport.cz
Česko – San Marino 6:0. Góly lvíčat obstarali Hložek, Krejčí a Janošek | iSport.cz

San Marino má děsivé skóre: Po gólu se radovalo, jako by vyhrálo MS | TN.cz

Fotbalisté k povinné výhře došli až po půli: San Marino - Česko 0:3 - iDNES. cz